Shindo

TREENINGUD TOIMUVAD  kolmapäeviti kell 17.30-18.30     

Osaluspanus 18 €

5x kaart   85€
10x kaart 171 €

Broneerimine

Vajalik on eelregistreerimine tel.6200582 või info@hiinatervisesalong.ee
Treeningud toimuvad väikestes gruppides. 
Treeningut juhendab  Meryli Lilleberg. Meie salongis on treening 4-6 inimesega grupis ja võimalik ka tellida eratunde.

Shindo venitustega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastada keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest. Iga energiakanal on seotud elutähtsa organiga meie kehas, mille järgi ta endale ka nime on saanud.
Põhienergiakanaleid on kaksteist ja shindo venitused ongi loodud selle põhjal, kus need kanalid meie kehas asetsevad.
Iga venitus tegeleb korraga kahe energiakanaliga, vabastades meie keha sinna kuhjunud blokeeringutest, et ennast jälle tasakaalukama, tervema ja õnnelikumana tunda.

Mis on Shindo?
Shindo on Jaapani päritolu tervise- ja heaolupraktika, mis hõlmab füüsilisi harjutusi, hingamistehnikaid ja lõdvestust, et parandada keha liikuvust, tasakaalu ja üldist heaolu. Seda peetakse kasulikuks mitmel põhjusel.
Liikuvuse suurendamine. Shindo harjutused keskenduvad sageli lihaste ja liigeste venitamisele ning liikuvuse parandamisele. See võib aidata vähendada lihaspingeid ja jäikust ning suurendada liigeste liikuvust.
Taskaalu ja koordinatsiooni parandamine. Shindo hõlmab sageli harjutusi, mis arendavad tasakaalu ja kehatunnetust. See on eriti kasulik eakatele inimestele, et ennetada kukkumisi ja vigastusi.
Stressi leevendamine. Shindo hõlmab ka lõdvestust ja hingamisharjutusi, mis võivad aidata vähendada stressi ja ärevust ning edendada vaimset heaolu.                                                                 
Parandab keha teadlikkust. Shindo õpetab inimestele paremat kehatunnetust ja eneseteadvust. See aitab neil paremini mõista oma keha vajadusi ja reageerida sellele.                                           
Parandab paindlikkust ja kehahoiakut. Shindo harjutused võivad aidata parandada paindlikkust ja kehahoiakut, mis omakorda võib vähendada lihas- ja liigesevaevusi ning seljavalu.           
Toetab enesehooldust. Shindo võib õpetada inimestele lihtsaid harjutusi ja tehnikaid, mida nad saavad ise igapäevaselt kasutada, et hoida oma keha tervena ja ennetada vigastusi.                       
Sobib erinevatele vanuserühmadele. Shindo harjutused on kohandatavad erinevatele vanusegruppidele ja sobivad nii noortele kui ka eakatele inimestele.                                                                 
Loob lõõgastava kogemuse. Paljud inimesed leiavad, et Shindo praktiseerimine on lõõgastav ja stressi vähendav. See võib olla hea viis lõõgastumiseks ja meelerahu leidmiseks.                          
Shindo harjutusi võib kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele ning see on kasulik inimestele erinevates vanuserühmades ja füüsilistes tingimustes.