Shindo

TREENINGUD TOIMUVAD  kolmapäeviti kell 17.30-18.30      

Osaluspanus 16 €

  5x kaart  76€
10x kaart 144 €

Broneerimine

Vajalik on eelregistreerimine tel.6200582 või info@hiinatervisesalong.ee

Treeningud toimuvad väikestes gruppides. 

Treeningut juhendab  Raili Heinoja.

Shindo venitustega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastada keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest. Iga energiakanal on seotud elutähtsa organiga meie kehas, mille järgi ta endale ka nime on saanud.
Põhienergiakanaleid on kaksteist ja shindo venitused ongi loodud selle põhjal, kus need kanalid meie kehas asetsevad.
Iga venitus tegeleb korraga kahe energiakanaliga, vabastades meie keha sinna kuhjunud blokeeringutest, et ennast jälle tasakaalukama, tervema ja õnnelikumana tunda.
Meie salongis on on treening 4-6 inimesega grupis ja võimalik ka tellida eratunde.

Mis on Shindo?
Shindo on Jaapanist pärit ravi -ja kehaharjutamise viis, mis rajaneb tuhandeid aastaid vanadele teadmistele ning põhineb tugevalt kõige uuematele teadmistele inimese anatoomiast ja füsioloogiast.
Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas – ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu.
Shindo käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded.
Shindo venitustega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastada keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest.
Venituste abil avatakse ja hoitakse meridiaanid e energiakanlid avatuna. keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toskilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjuseks.