Individuaalne joogateraapia

  • Joogateraapia vaimse tervise toetamiseks. Hind: 60 min 61 eur  Stressi, ärevuse ja uneprobleemide leevendamiseks.
  • Joogateraapia südame tervise toetamiseks. Hind: 60 min 61eur  Joogateraapia aitab tasakaalustada keha ja vaimu.
  • Joogateraapia naise tervise toetamiseks. Hind: 60 min 61 eur  Joogateraapia aitab luua hormoontasakaalu ja tugevdada vaagnapõhjalihaseid.
  • Rasedusaegne jooga. Hind: 60 min 61 eur   Rasedusaegne jooga toob rahutunnet ja tekitab õnnehormoone ning atab tugevdada vaagnapõhja-,reie- ja seljalihaseid.
  • Sünnitusjärgne jooga. Hind: 60 min 61 eur  Sünnitusjärgne jooga aitab peale sünnitust lihaspingeid ja stressi leevendada ning kehakaalu langetada.

Soumya on jooga ja  loodusravi konsultant, kes omab enam kui kümneaastast kogemust tervise ja heaolu vallas, nii Indias kui ka Eestis. Ta omandas  Rajive Gandhi Terviseteaduste Ülikoolis bakalaureusekraadi jooga ja loodusravi alal, Bangalores, Indias 2004-2009.a. Ta on spetsialiseerunud terapeutilisele joogale. Joogat koos õige toitumisega saab kasutada haiguste ennetamise ja ravimise vahendina. Jooga võib mängida suurt rolli  tervise, vaimse tervise, südame tervise tugevdamisel ning toetada taastusravi vähist paranemisel.  Soumya on aidanud inimesi, kellel on erinevad terviseprobleemid nagu endometrioos, depressioon, migreen jne. Tema nägemus on aidata inimestel leida jooga abil rahulolu kõiges.

 

 

Vajalik on eelregistreerimine tel. 6200582 või info@hiinatervisesalong.ee

 Online broneerimine