Juuksekoe mineraalanalüüs

Osta e-poest 175€   

Analüüs annab ülitäpse ülevaate mineraali- või toitainete puudusest ning toksiliste ainete sisaldusest teie organismis.
Analüüsi tulemused selgitavad paljude terviseprobleemide sümptomeid, mis sageli on põhjustatud toitainete puudusest, mineraalide tasakaalu puudumisest või raskemetallide ja kemikaalsete toksiinide sisaldumisest organismis.
Lisaks täpsetele analüüsitulemustele saate juhised ja toitumissoovitused, kuidas oma organismis taas saavutada tasakaal.
Analüüsi on võimalik tellida ka lemmikloomadele (ka. hobused), et selgitadavälja nende terviseprobleemide/sümptomite põhjused.
Tellides saate posti teel täpsed juhised juuksenäidise võtmiseks, ankeedi, ümbriku juuksenäidise jaoks, tasutud postimaksuga tagastusümbriku.
Teie juuksekarvu analüüsib USA labor Trace Elements (TEI) and Analytical Research Labs (ARL) ning tulemusi selgitab dr Michael Baharevs Vastus tulemustega saabub teile posti teel 2-3 nädala jooksul.
NB! Analüüsida saab oma loomulikku naturaalset juust, st värvimata osa.

Juukseanalüüs testib järgmisi mineraale: Kaltsium, Magneesium, Naatrium, Kaalium, Vask, Mangaan, Koobalt, Tsink, Kroom, Molübdeen, Fosfor, Seleen, Väävel, Raud, Boor
Samuti järgmisi mikroelemente: Ge, Ba, Bi, Rb, Li, Ni, Pt, Tl, V, Sr, Sn, Ti, W, Zr ning neid toksiine: Uraan, Arseen, Berüllium, Elavhõbe, Kaadium, ,Plii, Alumiinum.
Tähtis pole testida ainult mineraale, vaid oluline on, mida testitulemused meile ütlevad- näiteks mineraalide omavaheline tasakaal on sama tähtis kui iga aine kogus.
Vaadates testitulemusi näeme me täpselt iga mineraali kohta, mida ning kui suures koguses konkreetne inimene vajab. Kui teil on puudu ühte mineraali, siis võite vajada hoopis teist ainet, et keha suudaks omastada vajalikul määral seda puuduolevat mineraali.
Tänapäeval võib meie keha sisaldada väga palju kahjulikke aineid, mida juukseanalüüs võib näidata- keskkonnast põhjustatud toksiinid, kemikaalid, säilitusained ja farmaatsiatooted.
Kui te annate oma kehale vajalikke toitaineid, siis keha suudab neid kahjulikke aineid ise väljutada.
Lisaks toitainete puudusele, näitab juukseanalüüs ka neerupealiste ja kilpnäärme talitlushäireid, samuti ka ainevahetushäireid. See on heaks indikaatoriks teie keha hormonaalsüsteemis.
Paljudel inimestel on probleeme kilpnäärmega eelkõige ladestunud toksiinide tõttu, mistõttu kilpnääre ei ole võimeline tootma vajalikul määral hormoone. Kilpnäärmeprobleemid võivad põhjustada samal ajal ka füüsilisi ning psühholoogilisi probleeme, üks neist fübromüalgia, mis on põhjustatud kilpnäärme talitlushäiretest.
Kilpnäärme ületalitlushäire korral hakkab absorbeeruma ning erituma kaltsiumi, mis liigub valedesse kehaosadesse, põhjustades lihaste ning närvisüsteemi sümptomeid. Inimesed, kes kannatavad fibromüalgia käes, omavad sarnast mineraalide mustrit.
Juukseanalüüs näitab sageli, millised sümptomid võib inimesel leida, mis pole sugugi kummaline kuna enamik haigusi on tingitud mõnest toitainepuudusest.
Põhilised toitainete ja mineraalide defitsiidist põhjustatud sümptomid:
Allergiad, Akne, Alzheimeri tõbi, Aneemia, Artriit, Ateroskleroos, Probleemid hammastega, Depression, Diabeet, Seedeprobleemid, Viljatus, Fübromüalgia, Unetus, Peavalud ja migreen, Nahaprobleemid Anoreksia,
Psühholoogilised probleemid, Keskendumishäired, Südame-veresoonkonna haigused, Ärritatud meeleolu, Krambid, Väsimus, Juuste väljalangemine, Küünteprobleemid, Kõrge vererõhk, Hormonaalne tasakaalutus, Hüperaktiivsus, Mäluprobleemid, Osteoporoos PMS, Stress, Kilpnäärme talitlushäired

Meie salongis selgitab analüüsitulemusi, annab konsultatsioone ning nõuandeid dr. Michael Baharevs, kes on tunnustatud loodusraviarst.
Ta elab Lätis, kuid on pikka aega õppinud ja praktiseerinud Austraalias. Tal on 3 diplomit (Australian Institute of Applied Sciences)- naturopaatia, lääne ravimtaimede ja toitumisteraapia vallas. Dr Baharevs võtab iga kuu kliente vastu Tervisesalongis Yin Yang.

Kuidas võtta juuksenäidist?
1.Lõigake juukseid puhaste roostevabast terasest kääridega. Lühikeste juuste puhul kasutage fileerkääre.
2.Lõigake väike kogus juukseid kuklapiirkonnast ja/või mitmest erinevast peanaha tagumisest piirkonnast. Lõigake võimalikult peanaha lähedalt.
3.Kui juuksenäidis on lühem kui 4cm, kasutage testimiseks terve lõigatud kogus. Kui juuksenäidis on pikem, lõigake ära ning jätke 4 cm pikkune salk, mis on kõige lähemal peanahale.
4.Juus peab olema puhas, hästi loputatud, töötlemata ja värvimata. Kui juus on töödeldud või värvitud, siis oodake 6-8 nädalat ning võtke näidis värskelt kasvanud juustest.
5.Asetage juuksenäidis kaasas olevasse ümbrikusse või puhtasse ja selgelt märgistatud ümbrikusse või kotti.
Kui palju juukseid on näidiseks vaja?

Laboratooriumil on testimiseks vaja 0,5g (500mg) või 1 kuhjaga supilusikas juukseid. Kui ei ole juukseid, siis sobivad ka habeme- ja kehakarvad.
Neid alternatiivseid näidismaterjale saab kasutada toksiliste mineraalide monitoorimiseks, kuid ei pruugi alati anda toitainete mineraalide andmeid nii täpselt kui juuksenäidis.

NB! Ärge segage erinevaid tüüpi näidiseid omavahel!
Tellides meie e-poest juuksekoe mineraalanalüüsi, saadame teile ankeedi ning ümbriku juuksenäidise jaoks.
Ümbrikus on ka täpne juhend juuksenäidise võtmiseks. Saatke juuksenäidis ning ankeet ümbrikul märgitud aadressile ning oodake analüüsitulemusi, mis jõuavad teieni orienteeruvalt 1,5 kuu jooksul.
Analüüsiga koos saate kaasa ka personaalsed soovitused ning juhised. Juuksenäidise saate anda ka meie salongis kohapeal.
Lisaks on võimalik analoogselt analüüsida ka teie lemmikloomade (ka hobused) tervist kui saadate meile vajaliku koguse oma looma karvu.
Need peavad olema võetud looma turjapiirkonnast ning lõigatud võimalikult naha lähedalt, soovitatavalt 1 supilusikatäis (125mg) karvu.
Kindlasti kasutada lõikamiseks roostevabast terasest kääre kuna teised käärid võivad mõjutada analüüsitulemusi.