Lille Lindmäe loeng


Toimumisaeg täpsustamisel kell 17.30-19.30 Osavõtutasu: 20€
Registreeru tel.6200582 või info@hiinatervisesalong.ee
Registreerumine on vajalik kuna kohtade arv on piiratud!

Seekord räägib Lille Lindmäe tervisest.Juttu tuleb ka uue ajastuga seonduvatest võimalustest ja ley liinidest.
Lille Lindmäe on öelnud: „Eluraskused on meile antud õpetuseks ja mõtlemisaineks, mitte enesehaletsemiseks. Lahenduste otsimine toob hingerahu“.
„Meil kõigil on sisemine hääl- inimesed peaksid seda rohkem tähele panema“.
„Pikaajaline ebakindlus tuleviku suhtes tekitab stressi ja haigusi, ka suur kurbus teeb inimese haigeks“.
„Elage nõnda, et te ei kahetseks ühtegi päeva!“

 

Kõigil huvilistel on võimalik soetada endale Lille uus raamat “Loome kuldset ajastut” koos Lille autogrammiga.

Lille loengud on alati huvitavad ning vaatamata sellele, et ta kunagi oma loengu teemat välja ei kuuluta, siis alati ta teab, mida kokku tulnud kuulajatel just täna kuulata on vaja. Alati küsib ta, mida me kuulda tahame.
Enamasti tuleb juttu inimese bioväljast, Maa energiatest, meid ümbritsevatest olenditest ja hingedest. Tal on alati kaasas palju materjali nii fotode, piltlike näidete, raamatute kujul.
Peale loengut on inimesed andnud tagasisidet nagu oleks käinud tasakaalustaval, energeetilisel või tervendaval raviseansil. Selliselt mõjub Lille Lindmäe oma kohalolemise ja meiega tegelemise ajal.

Lille Lindmäe on diplomeeritud rahvaravija, ekstrasenss, bioväljade tikkija. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina.

Üle 12 aasta on pidanud loenguid TÜ arstiteaduskonna perearstide toitlustusalastel täienduskursustel ja kahel aastal valikloenguid Tallinna Meditsiini Kõrgkoolis.
17 aastat on töökogemust Soomes biovälja korrastajana ja koolitajana, on pidanud loenguid neljas keeles mitmel maal, osa võtnud kohalikest ja rahvusvahelistest konverentsidest. Ta on kirjutanud kaks raamatut: “Iidse teadmisega õnnistatud” ja “Tähed on bioväljas ja taevas”.
Lille Lindmäe ning tema mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ning loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele.