Neerumassaaž

RückenmassageAkupunktuuripõhine massaaž koos hiina taimsete õlidega, mis mõjutab neerude akupunktuuripunkte.
Aitab välja viia toksiine, tugevdab neerude funktsioneerimist ja puhastab meridiaane. Soovitatakse teha liigse higistamise, nõrkuse, alaselja valude, mälu halvenemise, impotentsuseja frigiidsuse korral.
Neerude talitluse aktiviseerimine mõjub hästi juuksekasvule. Mõjutades vastavaid akupunktuuripunkte saab neerutalitlust parandada, inimene näeb noorem välja ja tema seksuaalelu paraneb.

 

 

Neerumassaaž mitte ainult ei tugevda neerusid, vaid ka suurendab inimese vitaalsust ja elujõudu ja puhastab meridiaane. Neeruenergia ei ole paljudel piisav, see mängib vananemise protsessis aga suurt osa. Nõrkade neerude korral tekib kergesti probleem alaselja ja liigestega, mis on ühed tähtsamad vananemise näitajad. Neerude halb töö mõjutab juuksekasvu, juuksed kaotavad oma läike ja langevad välja. Kiilaspäisus on näiteks seotud neerutalitlusega. Hiina meditsiini kohaselt on ka kuulmise halvenemine seotud neeruenergia tasemega. Samuti suguorganite funktsionaalsus, meestel impotentsus, naistel frigiidsus.

Neerude paremaks funktsioneerimiseks tehakse hiina meditsiinis neeruhooldust. Mõjutades sobivaid akupunktuuri punkte,saab neerutalitlust tunduvalt parandada,inimene näeb välja noorem ja tema seksuaalelu paraneb.
Regulaarselt hooldades on nahk pehme ja jume terve.

Neerude eest saab ka ise igapäevaselt hoolitseda vajutades talla all olevat neerukanali punkti mille nimi on “Pulbitsev allikas” ehk Yongquan, see on inimese ihu kõige alumisem punkt. See asub jalatallas 2. ja 3. pöialuu
vahel ja seda võiks igapäevaselt vajutada kuni 10 minutit. Punkti mõjutamine annab ka energiat.

Hind:
50min. 61€    

Online broneerimine