Mis on korditseps?

Ta on olnud kasutusel Hiina ja Tiibeti imperaatorlikes dünastiates üle 5000 aasta, ta on tõeline hiina traditsioonilise meditsiini ja farmakoloogia pärl, tuntud ka kui „Elu Pikendaja“ ja ülitõhus vananemisvastane vahend. Selle haruldase seene imeomaduste, kättesaadavuse keerulisuse ja kalli hinna tõttu ei lubatud teda kasutada lihtrahva hulgas.Läänemaailmas sai Korditseps laiemalt tuntuks alles 1993. aastal kui kolm hiina naissportlast purustasid viis maailmarekordit: 1500, 3000 ja 10000 meetri jooksus Pekingis. Dopingukontroll ei näidanud keelatud ainete kasutamist… nende treener Ma Junren avaldas telereporteritele saladuse – naised kasutasid korditsepsi.

Korditseps usutakse olevat maailma kõige tõhusam tervist parandav taim, seda nii alternatiivravi kui ka Korditsepsi uurinud, peamiselt küll Hiina teadlaste arvates.
Korditseps usuti olevat ka „kõike-raviv“, võimeline tugevdama kogu keha ja tema süsteeme, vananemisvastane, immunsust tugevdav, energiat andev taim. See seen on olnud eriti populaarne kui afrodisiaakum, parandades seksuaalfunktsiooni .

Uurimustulmused kinnitavad, et korditseps:
· Stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi- suurendab naturaalsete tapjarakkude arvu kehas, mis vastutavad viiruste, bakterite ja muude haigustekitajate hävitamise eest. Häid tulemusi on saadud leukeemia ravis.
· Parandab seksuaalfunktsiooni, ravib impotentsust ja viljatust, suurendab libiidot ja nais- ja meessuguhormoonide tootmist.
· Suurendab hapniku omastavust, seega paraneb kogu keha toimimine, suureneb energia ja elujõud
· Tõstab lihaste toonust ja suurendab füüsilist jõudu. Eriti tõhus vanuritel ja sportlastel.
· Parandab neerude, maksa ja kopsude tööd. Korditsepsi kasutamine annab häid tulemusi köha, kroonilise bronhiidi ja astma korral, sest ta lõdvestab bronhide seinu ja on põletikuvastane
· On vananemisvastane, väsimust ja stressi leevendav. Korditseps on antioksüdant, stimuleerib rakkude tootmist ja ainevahetust, tagab kosutava une, rahustab närvisüsteemi.
· Parandab vereringet, reguleerib vererõhku, tugevdab südamelihaseid, laiendab ühtlaselt ja mõõdukalt südame koronaarartereid, hoiab ta ära trombide tekke.
· Kaitseb maksa ja neerusid. Korditseps suurendab verevoolu kõikidesse organitesse, andes seega kehale suurema võime võidelda haigustekitajatega, kaasa arvatud hepatiit, krooniline neerupuudulikkus jne
· Korditseps on tugev looduslik antibiootik. Oma põletikuvastase toime poolest ületab ta hormoonpreparaate.
· Korditseps on kasutusel kopsuhaiguste, urogenitaalsete haiguste, neeruhaiguste, reumatismi, reumaatilise polüartriidi, hepatiidi korral. Samuti onkoloogiliste haiguste ravis.
· Reguleerib neerude tööd, mis on meie “teine süda”. Sulatab lahti liited, mis tekivad urogenitaalhaiguste korral.
· Aitab emaka verejooksude korral kuna sisaldab astragaali, mis toimib verdpeatavalt.
· Puhastab lümfisüsteemi.
· Hävitab inimese sees elutsevad parasiidid, nende vastsed ja munad.

Korditsepsi efektiivsus tuleneb temas leiduvatest ainetest: polüsahhariidid, opiokordiin (antibiootikumiühend), kordüpüridoonid, nukleosiidid, bioksantratseenid, steroolid, alkanoidhapped, hemitselluloos, triterpeenid, tärkliseühendid ja ektopolümeerid.
Erilist rõhku pööratakse kahele kemikaalile, mida peetakse Cordycepsi aktiivseteks ühenditeks: korditsepiin (deoksüadenosiin) ja korditsepshape (mannitool). Paljud teadlased on seisukohal, et just ülalmainitud ühendid on need, mis loovad tervenemise.
Korditseps diagnoosib ise haiguse algpõhjuse ja see osa tema tööst on inimestele nähtamatu. See on jäämäe veealune- tunduvalt suurem osa, kui veepealne.
Korditsepsil on kaks energiat: mees-naine, taim-loom, toimib erinevalt kõigist teistest taimedest maailmas. Korditseps on tasakaalus, tal on soe, pehme mõju, kõrvaldab aeglaselt energiablokid, tasakaalustab energia liikumist meridiaanides. Korditseps ravib kõiki organeid ja süsteeme, nende erinevaid haigusi.
Korditseps toimib ajule, kilpnäärmele, endokriinsüsteemile jne, ta on ka valuvaigisti, hävitab inimese sees elutsevad parasiidid, nende vastsed ja munad.
Ravimid hävitavad küll parasiitide täiskasvanud isendid, kuid vastsed ja munad jäävad alles, mis saavad 90 päevaga täiskasvanuks ning nendele tarvitatud ravimid ei mõju ja iga uue parasiitide põlvkonna hävitamiseks on vaja üha tugevamaid ravimeid. Vaadates inimese verd võimsa suurendusega võib seal näha ujumas erineva väljanägemisega parasiite. Parasiitide vastu aitavad ainult taimsed tooted. Korditsepsiga on soovitav ka kurku kuristada jasiis alla neelata. Korditsepsi võib kasutada iga häda vastu.
Kui aju on korras, siis organid saavad ajult õiged käsud. Vedel korditseps mõjub kiiremini ja tõhusamalt kui kuiv.

Meie salongis on korditseps müügil nii kapslitena kui ka vedelal kujul.

YOUNEED Korditseps kapslid Lucklife vedel korditseps