Mai-Agate Väljataga sõnum

Mai-Agate Väljataga sõnum, mis talle edastati inimestele teadaandmiseks. (16.märts 2020)

 

Minu lugupeetud kuulajad, kellega ma olen aastaid kohtunud ja püüdnud edastada vaimse maailma tõdesid teoorias.

Me liigume kolmandast dimensioonist viiendasse. Maha tuleb jätta 3. dimensiooni negatiivsus- viha, sallimatus jne.

Kuna maailm on uue ajastu alguses, st. ülemineku ajajärgus, siis on tungiv vajadus ka inimestel rakendada uusi arusaamu ja tõdesid. Seni oli aeg, kui te talletasite teooriaid ja vaiksel viisil rakendasite kuuldut, siis nüüd on see aeg, kus te teete sisemise otsuse ja lähete üle aktiivsele tegutsemisele. Maailmas oli ja on see kirjas, et see aeg tuleb, aga ei teatud aastat, millal see saab toimuma. 17.detsember 2019 on inimarusaama järgi „alguse aeg“ aga… kõik on palju sügavam, kui meie sellest aru saame.

Inimesed sattusid äkki olukorda, mida nad pole varem kogenud ja käituvad nagu „peata kanad“, andes olukorrale halba hoogu juurde.

Kuidas me siis peaksime elama ja olema ning mida tegema?

Minu „õpilased“, teil on ju kõik juhendid käes!

Nüüd on vaja ainult neid realiseerida. Mitte keegi teie eest ei saa midagi ära teha. Teil on nüüd vaja end iseendana kehtestada, mitte maailmale „peale lennata“ ja hakata seda sunniviisiliselt väliselt muutma, vaid hoopis minna enda sisse ja leida üles oma vägi ning seda enda peal rakendada.

Pidage hästi meeles, et „maailma saab muuta“ ja seda te nüüd ka väga tahate, aga ainult läbi iseenda. Kordan veel kord- ainult läbi iseenda!

Aastate jooksul olete pidevalt kuulnud minu suust, et teie elu ja õnn on teie sees, mitte väljaspool, st. ametnike käes. Jätkem ametnikud rahule, nemad teevad, mis on nende pädevuses ja teie teete, mis on teie pädevuses. Teie tegelete iseendaga ja muutudes paremuse poole, annab igaüks maailmale paranemiseks väikese võimaluse. Kuna teiesuguseid on palju, siis tahes-tahtmata te mõjutate maailma liikumist positiivses suunas.

Teil on vaja teada ja „kindlalt“ meeles pidada, et mittemiski ei juhtu kogemata, juhuslikult, vaid kõigel on oma eesmärk ja ülesanne, miks nii juhtub. Ka antud olukord ei ole juhus, vaid teenib väga kõrget eesmärki- inimrassi arusaamist inimlikul tasandil.

Me oleme unustanud ürgsed tõed: ühtekuuluvuse, kaastunde, sallivuse, armastuse kõige ja kõigi vastu. Inimkond on muutunud „kõike saada tahtvaks monstrumiks vahendeid valimata“ ja selle tulemusel olemegi tupikus, kus edasipääsu näib mitte olevat. See tee viib meid maa hävitamisele ehk meie tõelise kodu hävingule.

Pöörakem siis vabatahtlikult ots ringi oma mõtetes ja tegudes!… aga nagu te kõik aru saate… inimkond siiski ei olnud valmis vabatahtlikult otsa ringi pöörama. Meist kõrgematel jõududel (ärge olge nii rumalad, et arvate olevat ainus mõtlev liik), meist kõrgematel jõududel tuli kasutusele võtta meetmed, et me seda siiski teeksime.

Hästi!

Teeme siis!

Praegu ei ole veel kõik kadunud. Meile on võimalus antud suunda muuta, jah… kuigi väga kalli hinnaga.

Mis on siis see, mis aitaks olukorda parandada?

Ülesanne seisneb igaühes isiklikult. Igas ühes endas.

Pidage meeles, teisi muuta ei saa. Kordan: Maailma saab muuta ainult läbi iseenda!

Ärge hakake oma tõdesid teistele „pähe määrima“, see ei toimi. Mida konkreetselt teha?

Loomulikult iseendas! Kui te avastate end surmahirmu käes olevaks, siis tuletage meelde, mida olen loengutel rääkinud. Surma ei eksisteeri.

Ei ole midagi, mis äkki otsa saaks, vaid alles jääb alati nähtamatu energeetiline vorm.

Inimeste puhul on selleks vormiks ülima poolt loodud (mis on igavene) Hing, mis keha maha jättes elab edasi ja avardub kõikjale koos kogu omandatud teadmiste ja kogemustega. Nüüd pidage meeles- surmahirm on ainult tunne, mida saate kogeda ainult kehas olles. Et see sõna otseses mõttes teid ära ei tapaks, on vaja selle tunde vibratsiooni muuta ja sedagi saate teha ainult kehas olles. Sest teispoolsuses seda ei ole.

Lausega: „Mina kogen praegu surmahirmu tunnet“ ning ütlete seda 5 või 6 korda ja ainult sel hetkel, kui tunnete hirmu!

Päeva jooksul 2 või 3 korda tunde olemasolu või aktiivsuse korral.

Kui olete üksi, siis saate seda öelda kõvasti, sest valjult öeldes on mõju tugevam. Avalikus kohas kõvasti mitte öelda, sest siis võite leida end Seewaldis 😊

Niimoodi saate muuta kõiki negatiivseid tundeid- viha, raev, sallimatus, süüdistamine, kritiseerimine, teiste väärtustamatus, halvustamine jne.

Mis käesoleva pandeemiani viis, sest kõik tunded loovad meid endid, on „suur saada tahtmine vahendeid valimata“. Kui vaatate enda sisse, siis leiate sealt igaüks oma võimu ihaluse, iga hinna eest maailma valitsejaks olemise ihaluse (seda ihaleb Hiina kõige enam) ja sellega ta käivitab oma riigi/rahva taandarengu. Materiaalsete väärtuste tahtmise ihaluse. Vajaduspõhine soov ei tekita haigust. Kui tegelikkust vaadata, siis oleme jõudnud punkti, kus harjutame aktiivselt ühekordset kasutamist ja maa ressursside kolossaalset hävitamist, karjudes samal ajal, et ei jätku. Meie saada tahtmised: olla valitseja, mitte lubades teistel kaasa rääkida, olla parim ja parim teisi kritiseerides, ahnitseda, mitte vajades, olla hoolitud, mitte teistest ise hoolida, olla hoolitsetud, aga teiste eest mitte hoolitseda, saada, saada, saada aga mitte anda. Sellega viime energiad tasakaalust välja, nii enda kui ka keskkonnas. Universum püüab alati tasakaalu poole. Aga kui liikumine on ühepoolne ja tasakaal puudub, siis sa lähed eksistentsiaalsele tasemele ja hakkab häving, antud olukorra puhul inimesed surevad.

Palun teid, mitte lasta enda paanikal käima tõmmata, sest siis teete olukorra enda jaoks halvemaks. Paanika põhitunne on hirm ja see liigub teie kehas mööda neeru meridiaani. Neerud on seega kõige olulisemad organid, sest teie elu essents ehk jõud asub neerupealsetes. Hirm kulutab ehk raiskab teie elujõudu lühendades eluiga. Samuti olete kättesaadavam haiguste tekitajatele.

Hirm tuleb ümber teha. „Mina kogen praegu hirmutunnet“. Te võite kasutada kõiki energiaid muutvaid võtteid, mida olete omandanud vaimsust arendades. Aga muuta tuleb ainult negatiivseid tundeid, sest need loovad kehas happelise keskkonna. Happelist keskkonda vajavad kõik viiruslikud tõved, sest nad saavad siis paljuneda. On ilmselgelt teie enda teha, milline keskkond teie sees on. Tasakaalutus ehk negatiivsus on hüppelaud kõikidele haigustele, kaasa arvatud taandarenguks.

Soovite Maal oma hingelist arengut jätkata, peate tegema valiku hea ja kurja vahel. Seda peate teie ise tegema, teiste valiku tegemine teie eest ei toimi. Praeguse pandeemia mõju ei puuduta lapsi, sest me pole veel jõudnud neid saamahimuliseks õpetada. Nad on loomu poolest veel elurõõmsad. Võtkem siis lastest eeskuju elamiseks ja olemiseks, võib-olla saame ehk meiegi inimesteks suure algustähega.

See, mida praegu lugesite on minu elust arusaamise tõde. Teil on oma tõde. Teil on vaba valik siit midagi endale „noppida“ või mitte, sundust ei ole. Minu tõe või üldse teiste tõdede mahategemine ja valeks kuulutamine tähendab tahta olla jumalaks maa peal. Kuid seda me ju ei ole, selle tahtmise sees peitub haiguste idu. Ettevaatust!

Armastan teid kõiki ja sallin sellistena nagu te olete, pealaest jalatallani.

Soovitan teil enda suhtes sama teha.

Mai-Agate

 

Lisan paar väikest nippi:

 • Kasutage eetrlikke õlisid nina alla panduna, sisse hingamiseks ja nahavigastuste korral. Eeterlikud õlid täidavad looduses immuunsüsteemi rolli ja sobivad ka inimestele, välja arvatud allergiate korral.
 • Kasutage enesesisendust „minu immuunsüsteem on võimeline mind kaitsma ja terve hoidma“. Toimib siis, kui te seda tõeliselt usute! Öelda tuleb seda 2 või 3 korda päevas. (Kõik, millesse usume loob meie kogemise ja elu).
 • Keha peal olevatest energiapunktidest toimib kõige tugevamini nakkuste vastu kolmiksoojendil olev punkt 5 (Wai Guan) ehk välise barjääri punkt. Asub „kella“ all. Käe välisküljel, randmepainutus voldist 2.5 pöidla laiust küünarliigese poole, keskel.
 • Vanematel inimestel on vaja mõjutada ka kolmiksoojendi punkti 7, mis lisab elujõudu.
 • Immuunsüsteemi toetavad punktid on:
  • põrna ehk kõhunäärme meridiaanil 12, 13,
  • kusepõie meridiaanil 44
  • esimesel kesksel meridiaanil 17,18

MURETSEMINE VÄHENDAB PÕRNA ELUJÕUDU, AGA PÕRN ON IMMUUNSÜSTEEMIS KEHA KAITSERAKKUDE LOOJA!

Kolmiksoojendi punkt 5 (Wai Guan) Pilt: kogemusteraapia.ee
Kolmiksoojendi punkt 7 (Huizong) Pilt: natural-health-zone.com
Põrn 12 ja 13  Pilt: Mai-Agate Väljataga
Kusepõis 44 (selja taga „tiibade vahel“) Pilt: Mai-Agate Väljataga
Esimesel keskse meridiaanil punktid 17,18Pilt: Mai-Agate Väljataga