Süvakoe massaaž

Süvakoe massaaž on massaažiteraapia tüüp, mis keskendub tugevale survele ja aeglstele liigutustele, et jõuda sügavamatesse lihas- ja sidekoe kihtidesse.

Siin on mõned selle eelised:

1. Valu leevendamine. Võib aidata krooniliste valu seisundite nagu alaseljavalu, kaela- ja õlavöötme pinge ning lihasjäikuse leevendamist.
2. Lihaspinge vabastamine. Massaaž võib leevendada lihastes olevaid sõlmi ja pinget, parandades paindlikkust ja liikumisulatust.
3. Stressi vähendamine. Massaažitehnika võib soodustada lõdvestumist ja vähendada stressi, vähendades kortisooli taset ning suurendades serotoniini ja oksütotsiini tootmist.
4. Vigastustest taastumine. Süvakoe massaaž võib aidata spordivigastuste ja muude lihastega seotud vigastuste taastumisprotsessi, parandades vereringet ja vähendades põletikku.
5. Parandatud rüht. Lihaspinge vabastamine ja parema joonduse soodustamine võib aidata parandada rühti.
6. Parema vereringe edendamine. Massaaži ajal rakendatav surve võib stimuleerida vereringet, mis võib soodustada kahjustatud kudede paranemist ja üldist vereringet.
7. Armkoe vähendamine. Süvakoe massaaž võib aidata lammutada armkude, muutes selle plastilisemaks ja vähem tõenäoliseks ebamugavuste või liikumispiirangute tekitamiseks.
Oluline on meeles pidada, et süvakoemassaaž võib olla intensiivne ja võib sessiooni ajal põhjustada mõningast ebamugavust. On oluline suhelda massaažiterapeudiga oma mugavuse taseme ja konkreetsete murekohtade osas, et tagada ohutu ja efektiivne kogemus.

Hind:
59€/60min.    Novembrikuu pakkumine 53€
75€/90min.    Novembrikuu pakkumine 67€

 Online broneerimine