Rasedusaegne massaaž

rasedusaegnemassaažLapseootamine on imeline aeg naise elus, kui seda täiel rinnal nautida. Pidev väsimus, kuna pole võimalik end kõhuli heites välja puhata ja ootusärevusest tulenev närvipinge aga alati ei võimalda seda. Ka valutama kippuvad turi ja selg, öösiti krampi kiskuvad jalad vajaksid turgutust. Raseduse suurenedes kasvab koormus tervele kehale, eriti lülismbale, selja-, kõhu-, vaagnapõhjalihastele. Rasedus pole naise jaoks haigusseisund, muudatustega tuleb lihtsalt toime tulla. Terve ootava ema jaoks on massaaž meeldiv, kasulik ja igati soovitatav protseduur, mis aitab keha vormis hoida, ennetada turseid, jalgade väsimist, seljavalusid ja valmistuda sünnituseks. Tänapäeval sagedase istuva töö ja vähese liikumise korral on väga vajalik rasedusaegne teadlik ettevalmistus sünnituseks ja kehale piisava füüsilise koormuse andmine. Tavapärane lihastreening aeroobikas ja jõusaalis aga enam ei sobi. Vajalik on liikumine, sobiv võimlemistehnika, kuid alati see ei aita kehamuudatustega toime tulla. Siis saab abi massaažist, mille käigus antakse lihastele nn. passiivne koormus, tõhustatakse vere- ja lümfiringet.
Mõnus massaaž lubab tulevasel emal nautida imelist ootamisaega.
Massaaž aitab leevendada lihaspingeid seljas,niisutab nahka, parandab naha elastsust, rahustab närvisüsteemi ja stimuleerib ka õnnehormoonide eritumist, mis omakorda mõjuvad rahustavalt ka lootele.
Massaaž annab lihastele passiivse koormuse ja tõhustab vere ja lümfiringet, ennetab jalgade turseid ja krampe ning leevendab ka kõhukinnisust. Lisaks aitab vältida ka venitusarmide teket.

Hind:
50min/45€  

Online broneerimine