Individuaalne jooga ja pranayama

Jooga- ja hingamisteraapia (pranayama) toimub individuaalse seansina koos ajurveeda terapeudiga. Harjutused lähtuvad just sinu tervislikust seisundist ja doshadest ehk ajurveeda põhikehatüüpidest.
Tegemist on ainulaadse teenusega!

Jooga on ajurveedas üks olulisemaid tridosha treeninguid, mille korrapärane harrastamine mõjub soodsalt elujõule ja doshade tasakaalule. Sanskritikeelsest tüvest yug "ühendama" tulenev sõna "jooga" tähendab ühtsust ja üksiolemist. Vaimses mõttes viitab see individuaalse teadvuse ühendamisele universaalse teadvusega. Praktilisel tasandil tähendab jooga keha, vaimu ja emotsioonide kooskõlla viimist.
Jooga kasutab keha sünnipärast elujõudu ning õpetab meile, kuidas selleni jõuda, seda rakendada ja oskuslikult suunata. Selle saavutamiseks kasutab jooga liikumist, hingamist, asendeid, lõdvestumist ja meditatsiooni, aidates meil kujundada tervislikku jatasakaalustatud eluviisi.
Nii jooga kui ka ajurveeda õpetuses on olulisel kohal nn õige hingamine, mida nimetatakse pranayamaks. Sanskritikeelset sõna "pranayama" võib määratleda kui hingamise teadust. Vere puhastamiseks ja jääkainete põletamiseks on vaja rohkelt hapnikku ning lühikesed ja pindmised hingetõmbed väljendavad sageli ärevust või emotsionaalset rahutust.

Hind:

60min   49€