Loengud / koolitused

.2018. MAI-AGATE VÄLJATAGA LOENG
MAI-AGATE VÄLJATAGA LOENG

Toimumisaeg täpsustamisel.
kell 17.30-19.30


Osavõtutasu: 20€
Registreerumine on vajalik kuna kohtade arv on piiratud!

REGISTREERUMINEMai-Agate Väljataga
on selgeltnägija ja ravitseja.
Ta on tegutsenud alternatiivmeditsiini vallas alates 1992. aastast ja aidanud tuhandeid inimesi. Viimastel aastatel on tegutsenud regressiooniterapeudina. Ta on avastanud, et paljudel foobiatel või kaasasündinud rasketel haigustel on seos eelmiste eludega, ning nende tervendamiseks on vaja mõista eelmiste elude sõlmpunkte ja need lahti harutada. Selleks on vaja juhtida inimene tagasi algpõhjuse juurde. Mõnikord piisab vaid põhjuse mõistmisest, et algaks tervenemine.
Mai Väljataga ei vaja töötamisel abivahendeid, ta näeb inimese energiavälja, kust saab vajaliku informatsiooni.

Mõned Mai-Agate Väljataga mõtted:

Asjadele, mida te tegema ei pea, tulevad takistused ette. Elu ise lükkab teid õigele rajale, kui te just vägisi vastu ei punni.

Meelerahus tehtud otsused on sulle endale parimad.

Sinu parim väe hetk: sina ise siin ja praegu.

Uues ajastus pole esikohal mitte mõtlemine, vaid tunnetamine.

Elada tuleb tänases päevas, mitte homset uurida. Tulevikuks on võimalik ometigi valmistuda, kui püüame lahti saada ahistavatest kammitsatest ja iseloomuomadustest, mis tekitavad meile maises elus probleeme.

On vaja aru saada, et kõik on energia – absoluutselt kõik.

Kui sa oled ise salliv ja armastav, siis on ka sinu ümber sallivad ja armastavad inimesed.

Häbi on energia, millel on väga tugev mõju inimese eluenergiale.

Valikute tegemiseks otsuseid langetada ongi üks elu põhilisi õppimise väljakutseid.

Elus on oluline teha seda, mis sulle meeldib. Ära vali tööd selle järgi, kas see sind rikkaks teeb. Tegevus, mis kuulub sinu missiooni ning mida sa armastad, teeb sind õnnelikuks ja toidab alati ära.

Tingimusteta armastus on ürgenergia.

Probleemideta inimest pole olemas. Inimesele saadetud raskused on nagu koolitükid: tuleb ta nendega edukalt toime, lubatakse järgmisse klassi. Tuleb lasta ajal kulgeda ning üleliigsetel asjadel ja inimestel elust minna.

Kui sa ütled sõnu ilma sisemiste tunneteta, siis neil sõnadel puudub vägi.

Depressioon tekib siis, kui inimene ei julge ennast väljendada. Tehakse seda, mida teised tahavad. Aga ühel hetkel saab kehal mõõt täis, tekib paanikahoog. Inimesed peavad õppima kuulama oma sisehäält ja olema oma otsustes ise kindlad.

Kõik, mida ma teen, mida mõtlen ja ütlen, tuleb minu juurde tagasi.

Kui teed mingi otsuse ja tunnet seejärel mõnusat tunnet, siis tee seda – järgi oma otsust.

Õige on meile alati see, mis meile meeldib.

Kahjuks on ka uskmatus üks energiatest, mis ei lase inimese andekusel avaneda. Soovingi kõigile head pealehakkamist ja uskumist oma väesse. Soovitan veel ka vaadata iseenda sisse, vaadata otsa oma varjudele, tunnistada neid, ja kui neid tunnistada, siis on võimalik neid ümber teha.

On vaja olla siin ja praegu, on vaja tingimusteta armastada, õppida andeks andma, ükskõik, mis ülekohtuseid tegusid ka meie vastu ei ole tehtud, ja tuleks õppida kuulatama oma südame häält.

Elatakse teistele, ennast ohverdades. Ning oodatakse seejärel tänu. Aga see on vale! Elu jääbki elamata.

Alati on võimalus valida, kas oled õnnelik või õnnetu.


KOOLITUS: Gua Sha teraapia
Gua Sha teraapia
2 päeva (16 akadeemilist tundi)


Toimumisaeg:
TÄPSUSTAMISEL!
kell 10.00-17.00

REGISTREERUMINE

Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks Qi või vere seiskumine ehk staas. Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse Qi ja vere uuesti liikuma panemiseks. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul.
Enne Gua sha kraapimise alustamist määritakse vastav keha piirkond spetsiaalse ravimtaimedest õliga kokku. 
Gua sha`d võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna Gua sha, kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata. Sobib külmetushaiguste, bronhiidi, külmatunde raviks, günekoloogiliste haiguste , reuma ja väsimuse puhul. Tugevdab immuunsüsteemi. Sobib hästi haiguste ennetamiseks.

Koolitus koosneb teoreetilisest ning praktilisest osast, tutvustatakse gua sha teraapiat, õpetatakse akupunktuuri punktide ning ching-li (jing-luo) meridiaani mòjutamise abil stimuleerima vereringet ja tugevdama immuunsüstemi. Lisaks antakse ülevaade meditsiinilistest näidustustest ning vastunäidustustest. Õpetatakse täitma kliendi anamneesi.
Koolitusel on kohapeal kasutamiseks massaažilauad, õppevahendid (õlid, gua sha plaadid).
Koolitataval on vajalik leida endale õppepäevadeks kehamodellid.

Hind: 160.-

Koolitaja: Reet Valdek
Reet on väga suurte kogemustega kosmeetik-terapeut. Ta on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli meditsiiniõe erialal. Reedal on väga pikk koolitaja kogemus nii ilu kui ka massaaži-teraapia valdkonnas. Oma praktilised kogemused Hiina teraapiates on ta saanud Hiina meistrite käe all.

Koolitused toimuvad eesti keeles!

Koolitusel osalejatele väljastatakse tunnistus!
Täpsem info ja registreerimine tel 6200 582 või info@hiinatervisesalong.ee

NB! Oleme Töötukassa koolituspartner!27.03.2018. LILLE LINDMÄE LOENG

LILLE LINDMÄE LOENG 
"Uue ajastukohase elu loomine"

27.03.2018
kell 17.30-19.30

Osavõtutasu: 20€
Registreerumine on vajalik kuna kohtade arv on piiratud!

Loengus räägitakse kvantküladest, mediteerimise püramiididest ja ley liinidest.

Registreeru tel.6200582 või info@hiinatervisesalong.ee

REGISTREERUMINE

Kõigil huvilistel on võimalik soetada endale Lille uus raamat "Loome kuldset ajastut" koos Lille autogrammiga.

Lille loengud on alati huvitavad ning vaatamata sellele, et ta kunagi oma loengu teemat välja ei kuuluta, siis alati ta teab, mida kokku tulnud kuulajatel just täna kuulata on vaja. Alati küsib ta, mida me kuulda tahame.
Enamasti tuleb juttu inimese bioväljast, Maa energiatest, meid ümbritsevatest olenditest ja hingedest. Tal on alati kaasas palju materjali nii fotode, piltlike näidete, raamatute kujul.
Peale loengut on inimesed andnud tagasisidet nagu oleks käinud tasakaalustaval, energeetilisel või tervendaval raviseansil. Selliselt mõjub Lille Lindmäe oma kohalolemise ja meiega tegelemise ajal.

Lille Lindmäe on diplomeeritud rahvaravija, ekstrasenss, bioväljade tikkija. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina.

Üle 12 aasta on pidanud loenguid TÜ arstiteaduskonna perearstide toitlustusalastel täienduskursustel ja kahel aastal valikloenguid Tallinna Meditsiini Kõrgkoolis.
17 aastat on töökogemust Soomes biovälja korrastajana ja koolitajana, on pidanud loenguid neljas keeles mitmel maal, osa võtnud kohalikest ja rahvusvahelistest konverentsidest. Ta on kirjutanud kaks raamatut: “Iidse teadmisega õnnistatud” ja “Tähed on bioväljas ja taevas”.
Lille Lindmäe ning tema mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ning loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele.

 

KOOLITUS: Kupumassaaž Qi Xue Tone
Kupumassaaž Qi Xue Tone
2 päeva (16 akadeemilist tundi)
Toimumisaeg:
TÄPSUSTAMISEL!

Hiina meditsiinis on haiguste ravis kuppude kasutamine üks tähtsamaid.
Kuputeraapia eesmärgiks on energia ja vere liikumise soodustamine Qi kanalites ning väliste patogeenide ehk haigustekitajate eemaldamine. Eriti efektiivsed on kupud vere või Qi seiskumisest tingitud valude raviks, kui energia kehas liigub ei ole valusid ega pingeid.
Kuputeraapiat saab edukalt kasutada erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesvalu, pingest tingitud peavalu, külmetushaiguste jne. raviks.
Kuputeraapia koosneb massaažist ja kuppude pealepanekust. Teraapias kasutatakse hiina ravimtaimete õlisid ja ravisalve. Nahale jäävad punakad ringid, mis kaovad mõne päeva pärast. Teraapia on väga tõhus ning soovitatav teha kuurina.
Koolitus koosneb teoreetilisest ning praktilisest osast. Lisaks antakse ülevaade meditsiinilistest näidustustest ning vastunäidustustest. Õpetatakse täitma kliendi anamneesi.
Koolitusel on kohapeal kasutamiseks massaažilauad, õppevahendid.
Koolitataval on vajalik leida endale õppepäevadeks kehamodellid.

Lektor: Reet Valdek
Reet on väga suurte kogemustega kosmeetik-terapeut. Ta on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli meditsiiniõe erialal. Reedal on väga pikk koolitaja kogemus nii ilu kui ka massaaži-teraapia valdkonnas. Oma praktilised kogemused Hiina teraapiates on ta saanud Hiina meistrite käe all.

Koolitused toimuvad eesti keeles.

Koolitusel osalejatele väljastatakse tunnistus!
Täpsem info ja registreerimine tel 6200 582 või info@hiinatervisesalong.ee

Hind: 160.-

Oleme Töötukassa koolituspartner!

LOENG: Sissejuhatus Hiina traditsioonilisse meditsiini.
Sissejuhatus Hiina traditsioonilisse meditsiini:

Hiina kosmoloogia ja kehakontseptsioon.
Mõisted Qi, Yin ja Yang.  
Milliseid meetodeid kasutatakse Hiina traditsioonilises meditsiinis?

2 tundi 

Toimumisaeg:
TÄPSUSTAMISEL!
kell 17.30-19.30


REGISTREERUMINE

Loengu läbinud saavad teada, kuidas on tekkinud Hiina traditsiooniline meditsiin, räägime pisut ajaloost, milliseid meetodeid kasutab Hiina traditsiooniline meditsiin tervise hoidmiseks ja parandamiseks, mis on meridiaanid, qi. Milliseid mõisteid kasutatakse Hiina meditsiinis?

Loengu viib läbi on Erki Lind

Erki omab filosoofia doktori (religiooniuuringute) kraadi. Doktoritöö “Kehakontseptsioon Hiina ja India kehalistes religioonipraktikates: transformatsioon, perspektiiv ja eetika“. Erki on  ühendanud oma suurepärased teoreetilised teadmised ning praktilised oskused Hiina traditsioolilistes teraapiates. Talle on väljastatud ka vastav sertifikaat.

OSALUSTASU 15€

Täpsem info ja registreerimine tel 6200 582 või info@hiinatervisesalong.ee

KOOLITUS: Näo Gua Sha ja silmaümbruse Gua Sha
Näo Gua Sha ja silmaümbruse Gua Sha
2 päeva (16 akadeemilist tundi)


Toimumisaeg:
TÄPSUSTUMISEL!
kell 10.00-17.00

REGISTREERUMINE

Terve jume on terve organismi tunnuseks. Gua sha massaaži abil toimuv mürkainete väljaviimine organismist aitab ennetada nahakoe rakkude vananemist, säilitada naha pehmust ja niiskust, kaotada pigmendilaike ja vistrike, ennetada erinevaid näonaha dermatoloogilisi haigusi ning korrastada siseorganite funktsioneerimist. Massaaž aitab kaasa naha puhastumisele, tema seisundi paranemisele ning tekitab antioksüdaalse efekti. Nahk muutub heledamaks, kortsud silenevad, pingmendilaigud ning vinnilööve kaovad, saavutatakse hea kosmeetiline efekt.
Silma Gua sha on lahendus kui muret teevad turses silmaalused või tumedad rõngad silmade all. Massaaž parandab ja stimuleerib silmaümbruse lümfi ja vereringet.
Akupunktuuri punktide kaudu saavad leevendust ka väsinud silmad ja võib parandada isegi kehva ja udust nägemist.

Koolitus koosneb teoreetilisest ning praktilisest osast, tutvustatakse näo gua sha võtteid, õpetatakse akupunktuuri punktide ning näomeridiaanide mòjutamise abil stimuleerima vere- ja lümfiringet. Lisaks antakse ülevaade meditsiinilistest näidustustest ning vastunäidustustest. Õpetatakse täitma kliendi anamneesi.
Koolitusel on kohapeal kasutamiseks massaažilauad, õppevahendid (õlid, gua sha plaadid).
Koolitataval on vajalik leida endale õppepäevadeks kehamodellid!

Hind: 160.- 

Koolitaja: Reet Valdek
Reet on väga suurte kogemustega kosmeetik-terapeut. Ta on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli meditsiiniõe erialal. Reedal on väga pikk koolitaja kogemus nii ilu kui ka massaaži-teraapia valdkonnas. Oma praktilised kogemused Hiina teraapiates on ta saanud Hiina meistrite käe all.

Koolitused toimuvad eesti keeles!

Koolitusel osalejatele väljastatakse tunnistus!
Täpsem info ja registreerimine tel 6200 582 või info@hiinatervisesalong.ee

NB! Oleme Töötukassa koolituspartner!

 

 

TripAdvisor