Klassikalised massaažid

KLASSIKALINE ÜLDMASSAAŽ

Klassikaline massaaž 
60min 45€
90min 59€

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. 

Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
Klassikaline massaaž on efektiivne ravi- ja profülaktiline meetod erinevate vaevuste puhul. Massaaž aitab vabaneda valust, tursetest, aitab kaasa seksuaalfunktsioonide normaliseerumisele, kiirendab vigastatud kudede taastumisprotsessi. Massaaž taastab jõu väsinud lihases, tõstab selle töövõimet, tugevdab lihaseid.

Broneerimine

PERSONALISEERITUD RAVIMASSAAŽ

Personaliseeritud ravimassaaž
60min 59€
90min 79€

Iga inimene on erinev ning vajab personaalset lähenemist. Personaliseeritud ravimassaaž arvestab just teie eripäraga ning teraapia käigus valitakse just teile sobivad ja vajalikud manuaal- ning teiste teraapiate võtted.

Ravimassaaži eesmärk on aidata erinevate terviseprobleemide korral: 

  • LIHASVALUD
  • LIIGESEVALUD
  • TRAUMAD
  • LIHASPINGED
  • VALEST KEHAASENDIST TEKKINUD RÜHIMUUTUSED
  • KROONILISED VALUD
  • KUDEDE VAHELINE AINEVAHETUSHÄIRE
  • PROBLEEMID MOTOORIKAS

KEHA ON ISEPARANEV SÜSTEEM KUI ME ANNAME SELLEKS IMPULSI!

BRONEERIMINESPORDIMASSAAŽ

Spordimassaaž 
60min 45€
90min 59€

Spordimassaaž on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks.
Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.Spordimassaaži erinevus teistest massaažiliikidest seisneb selles, et see mõjutab lihaskoe kõiki kihte, laiendab lihastes veresooni, suurendades sellega lihaste sitkust ja jõudu.


Broneerimine

LÜMFIMASSAAŽ

Lümfimassaaž 
60min 45€

Massaaž on suunatud lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada jääkaineid organismist ja tõsta immuunsust.
Massaaži abil lümfivool kiireneb, toimub organismi puhastumine.
Lisaks mõjub lümfimassaaž lõdvestavalt ja aitab leevendada lihaspingeid.

See massaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks. Seda massaaži võiks teha ka ennetavalt, näiteks kipuvad rasedatel tihti jalad paistetama.
Lümfimassaaži tegemiseks ei pea olema klassikalises mõttes haige. Lümfiringe aeglustub inimesel ka magades, samuti liikumisvaeguse, kurnatuse ja ühekülgse füüsilise töö korral. Seda soodustab ka organismi jahtumine.
Lümfiringe aeglustumisel kuhjub vedelik, mis rõhub kudesid ja närvilõpmeid.

Broneerimine

SELJAMASSAAŽ

Seljamassaaž 
30min 29€ 
60min 45€


Seljamassaaž – erakordne abivahend paljude haiguste puhul: lihaskrambid; traumad, millega on kaasnenud lihaste, sidemete ja närvide vigastused; selgroo osteohondroos, skolioos, neuralgia, migreen, kõrgvererõhutõbi. Seljamassaaž taastab vigastatud koed, parandab vereringet ja vähendab turseid, tasakaalustab närvisüsteemi, virgutab siseorganite tööd. Muutused selgroos ja seljalihastes mõjuvad negatiivselt südamele, maksale, maole ja soolestikule, kuhu ulatuvad seljaaju närvilõpmed.
Eriti on seljamassaaž hinnatud oma võrreldamatu lõõgastava toime poolest. Just selg saab kõige suuremat füüsilist koormust, selle tulemusel tekivad pinged sügaval asuvates lihastes, pindmistes lihastes abaluude kohal ja nende vahel ning nimmepiirkonnas. Seljamassaaži täielik kuur aitab aga tunduvalt tugevdada lihaskorsetti.
Vajaliku efekti saavutamiseks valitakse seljamassaaži kuuri pikkus individuaalselt, protseduure viiakse läbi iga päev või ülepäeviti.

Broneerimine

ÕLAVÖÖTME MASSAAŽ

Õlavöötme massaaž
30min  29€

Massaaž lõõgastab ja leevendab lihaspingeid, parandab verevarustust ja keskendumisvõimet. 

Masseeritakse  õlavöödet, kaela ja käsi.
Turja ja õlavöötme massaaž on kohane istuva eluviisiga inimesele - annab abi laua ja arvuti taga istuvast sundasendsist.

Broneerimine

RASEDUSAEGNE MASSAAŽ

Rasedusaegne massaaž
50min 39€

Lapseootamine on imeline aeg naise elus, kui seda täiel rinnal nautida. Pidev väsimus, kuna pole võimalik end kõhuli heites välja puhata ja ootusärevusest tulenev närvipinge aga alati ei võimalda seda. Ka valutama kippuvad turi ja selg, öösiti krampi kiskuvad jalad vajaksid turgutust. Raseduse suurenedes kasvab koormus tervele kehale, eriti lülismbale, selja-, kõhu-, vaagnapõhjalihastele. Rasedus pole naise jaoks haigusseisund, muudatustega tuleb lihtsalt toime tulla.

Terve ootava ema jaoks on massaaž meeldiv, kasulik ja igati soovitatav protseduur, mis aitab keha vormis hoida, ennetada turseid, jalgade väsimist, seljavalusid ja valmistuda sünnituseks. Tänapäeval sagedase istuva töö ja vähese liikumise korral on väga vajalik rasedusaegne teadlik ettevalmistus sünnituseks ja kehale piisava füüsilise koormuse andmine. Tavapärane lihastreening aeroobikas ja jõusaalis aga enam ei sobi. Vajalik on liikumine, sobiv võimlemistehnika, kuid alati see ei aita kehamuudatustega toime tulla.
Siis saab abi massaažist, mille käigus antakse lihastele nn. passiivne koormus, tõhustatakse vere- ja lümfiringet.
Mõnus massaaž lubab tulevasel emal nautida imelist ootamisaega. 

Massaaž aitab leevendada lihaspingeid seljas,niisutab nahka, parandab naha elastsust, rahustab närvisüsteemi ja stimuleerib ka õnnehormoonide eritumist, mis omakorda mõjuvad rahustavalt ka lootele.
Massaaž annab lihastele passiivse koormuse ja tõhustab vere ja lümfiringet, ennetab jalgade turseid ja krampe ning leevendab ka kõhukinnisust. Lisaks aitab vältida ka venitusarmide teket.

Broneerimine

LASTEMASSAAŽ

Lastemassaaž (kuni 12a)
30min 20€
45min 30€

Massaaž on vajalik kõigile, kaasaarvatud lastele. Massaaži tulemiseks ei pea olema alati terviseprobleem, see annab lapsele mõnusa enesetunde, et igapäevase tegevusega ja stressiga paremini toime tulla.

Massaaž muudab lapsed vitaalsemaks, haigustele vähem vastuvõtlikuks, vabastab pingetest, stressist, nende õpivõime paraneb tunduvalt.

On oluline, et laps tahab massaaži tulla, see ei tohiks olla talle vastumeelne. Räägi lapsega, selgita ning kui ta on massaaži vastu, siis ära sunni!

Massaaž kiirendab vereringet ning sellega suurendab hapniku ja toitainete jõudmist kogu organismi

– parandab lihaskoordinatsiooni ja lõõgastab painutajalihaste toonust 

– paraneb luude mineraliseerumine, tugevus ja kasv

– parandab seedimisprotsesse, ergutab toidu omastamist ja aitab kaasa jääkainete ja gaaside väljutamisele

– ergutab lümfi- ja immuunsüsteemi, mis on eluliselt tähtsad infektsioonide vastu võitlemiseks

– arendab naha tundlikkust ning parandab naha seisundit, aidates kaasa rakkude uuenemisprotsessile

– toetab lapse füüsilist arengut

– vähendab stressihormooni kortisooli taset organismis

– suurendab kasvuhormooni vabanemist organismi

– arendab lapse tähelepanu pilgukontakti, puudutuse, hääle, lõhna ja liigutuste kaudu

– soodustab sügavamat ja täisväärtuslikumat und

Vastunäidustused massaažiks:

– kõrge palavik

– liiga kõrge või madal vererõhk

– nahahaigused või lööbed

– kui last on hiljuti vaktsineeritud

– kohe pärast sööki, sest laps vajab toidu seedimiseks palju energiat ning selleks kulub tal umbes üks tund

Broneerimine

 

 

TripAdvisor