Idamaised massaažid

HIINA PEAMASSAAŽ
Hiina peamassaaž
15min 15€
30min 29€

Hiina peamassaaži teostatakse läbi akupunktuuri punktide mõjutamise, mis on rahustava ja lõõgastava toimega. Aitab leevendada suurest töökoormusest tingitud pingeid ja stressi, parandada keskendumisvõimet ning une kvaliteeti. Peamassaaži tulemusena paraneb ka ajuvereringe, mis omakorda aitab ennetada peavalusid ja migreeni.

BRONEERIMINE
CHAMPI- AJURVEEDA PEAMASSAAŽ
CHAMPI- AJURVEEDA PEAMASSAAŽ
30min   29€
BRONEERIMINE 

Champi on traditsiooniline Indiast pärit ajurveeda peamassaaž, mida viiakse üldjuhul läbi spetsiaalsete õlidega. Masseeritakse läbi pea- ja õlavöötme piirkond ning kael. Massaaž viiakse läbi istudes.
Aitab vähendada stressi ning pingeid kaela- ja õlavöötme piirkonnas, vähendab peavalusid ja migreeni, parandab ajuvereringlust ja une kvaliteeti. Muudab juuksed tugevaks ja säravaks.
KÄTEMASSAAŽ
Kätemassaaž
30min 29€

Kätemassaaž sobib suurepäraselt neile, kes töötavad palju kätega, teevad tööd arvutis või kelle käed sageli "surevad" ja muutuvad tundetuks.
Massaaž leevendab valu randme, küünarvarre või käsivarre piirkonnas.
Massaaži käigus teostatakse akupressuuri võtteid ning masseeritakse läbi küünarvarred, käsivarred, randmed ja labakäed.


BRONEERIMINE
ÕLAVÖÖTME MASSAAŽ
Õlavöötme massaaž
30min 29€

Suurepärane lõõgastus väsinud kaelale. Masseeritakse kaela, õlavöödet ning dekoltee piirkonda. Spetsiaalsed akupunktuuri võtted leevendavad lihaspingeid kaela ning turja piirkonnas, massaaž pehmendab ka nahka ja stimuleerib verevarustust.
Sobib lisana ka valitud näohoolduste juurde.

BRONEERIMINE
TURJA- JA SELJAMASSAAŽ
Turja- ja seljamassaaž
45min 40€       VEEBRUARIS 33€
 
Spetsiaalsete massaaživõtete ja tehnikate kasutamine võimaldab leevendada kaela-, selja keskosa või alaselja valusid ning parandada isegi selgrookõverusi, skolioosi.
Massaaž aitab muuta teie kaela ja selja paindlikumaks!


Massaaž aktiviseerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.


BRONEERIMINE
KUPUTERAAPIA (HIINA TERAAPIA)
Kuputeraapia "Qi Xue Tone"
60min  49€

Hiina meditsiinis on haiguste ravis kuppude kasutamine üks tähtsamaid vahendeid.

Kuputeraapia eesmärgiks on energia ja vere liikumise soodustamine Qi kanalites ning väliste patogeenide ehk haigustekitajate eemaldamine. Eriti efektiivsed on kupud vere või Qi seiskumisest tingitud valude raviks, kui energia kehas liigub ei ole valusid ega pingeid.

Kuputeraapiat saab edukalt kasutada erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesevalu, pingest tingitud peavalu, külmetushaiguste jne. raviks.

Kuputeraapia koosneb massaažist ja kuppude pealepanekust. Teraapias kasutatakse hiina ravimtaimede õlisid ja ravisalve. Nahale jäävad punakad ringid, mis kaovad mõne päeva pärast. Teraapia on väga tõhus  ning soovitatav teha kuurina.

BRONEERIMINE
GUA SHA (HIINA TERAAPIA)
Gua Sha teraapia
60min 49€

Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks Qi või vere seiskumine ehk staas.
Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse Qi ja vere uuesti liikuma panemiseks. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul.

Enne Gua sha kraapimise alustamist määritakse vastav keha piirkond spetsiaalse ravimtaimedest õliga kokku. Meie salongis on kasutusel spetsiaalsed hiinaravimtaimetest tehtud eri toimeainetega õlid.
Gua sha`d võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna Gua sha, kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata. Sobib külmetushaiguste, bronhiidi, külmatunde raviks, günekoloogiliste haiguste , reuma ja väsimuse puhul. Tugevdab immuunsüsteemi. Sobib hästi haiguste ennetamiseks.

BRONEERIMINE
TUI NA (HIINA MASSAAŽ)
Tui Na massaaž
60min 49€ 
90min 65€ 

Tui Na on Hiina traditsiooniline holistiline ravimeetod, milles sisalduvad massaaž, akupunktuuri manuaalteraapia ja valu leevendamise manipulatsiooni. 
Tui Na eesmärk on taastada keha energiatasakaal, millest lähtuvad keha, hinge ja vaimu tervis ja heaolu. Tui na on pehme punktmassaaž, kus bioaktiivseid punkte mõjutatakse piki meridiaanide kulgu silituse (tui) või näpistuse (na) võtetega.
Massaaž võib toimuda nii otsekontaktis nahaga kui ka  läbi riiete. Massaaži käigus kasutatakse mitmeid erinevaid liigutusi – silitusi, patsutusi, vajutusi, rullimist. Massaaži tulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vereringe ning organismist viiakse välja jääkained.

BRONEERIMINE
MERIDIAANIMASSAAŽ
Meridiaanimassaaž
90min 65€
120min 79€


Kogu keha stimuleeriv akupunktuurmassaaž.
Meridiaanimassaaž hõlmab 68 akupunktuuripunkti, mis on kõik kaudselt seotud erinevate organitega ja mõjutab seetõttu kogu keha ja parandab Qi liikumist.

Läbitakse punktid mööda erinevaid keha meridiaane, vajutades stimuleeritakse energia liikumist ja järgneb ülimõnus keha massaaž, mis lõõgastab nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral, tõstab energia liikuvust.
Tõeliselt mõnus ja heaolutunnet esiletoov ja energiat andev massaaž!

BRONEERIMINE
SHIATSU MASSAAŽ
Shiatsu massaaž
60min 49€
90min 65€

Shiatsu on kaasaegne teraapia, mille juured on Idamaa traditsioonilises meditsiinis. Seda on kirjeldatud mõnikord ka kui Jaapani füsioteraapiat. Shiatsu on pärit Hiinast vähemalt 2000 aastat tagasi, mil tekkisid kõige varasemad seletused sellele, mis võis põhjustada tervisehäireid; ja abinõud ja ravimid, mis muutusid dieediks või lausa eluviisiks. Ka oli soovitatud kasutada massaaži ja nõelravi. 
Shiatsu tuleb sõnadest SHI, mis tähendab sõrme; ja ATSU, mis tähendab vajutama, surve. Seega on tehnikat võimalik defineerida juba tähenduse kaudu: sõrmedega surve avaldamine erinevatele kehaosadele. Shiatsus stimuleeritakse massaaži teel kehas ringlevat energiat, mis voolab meridiaanides. Surve rakendamine ergutab kehamahlade normaalset ringlust ja kõikide organite tööd. Shiatsu kasutab surve ja abivenitamise tehnikate kombinatsioone, mõned neist on tuntud ka teistes teraapiates nagu massaaž, füsioteraapia, akupunktuur/nõelravi, osteopaatia, lümfidrenaaž jne. Ravi käsitleb lümfide ringlust ja voolu; vabastab kehas mürkaineid ja sügaval lihastes asuvaid pingeid; stimuleerib hormoon- ja immuunsüsteemi; mõjub autonoomsele närvisüsteemile, võimaldades samal ajal ravi saajal sügavalt lõdvestuda ja saada kontakti enda keha ravijõuga.

Mis kasu shiatsu toob?

• vähendab stressi ja väsimust, mis on kehasse kogunenud • vere ja lümfide ringluse suurenemine/kiirenemine • tasakaalustatud vererõhk ja lihaste jäikuse leevenemine• vitaalsuse kasv, paraneb liigesete liikuvus ja üldine energia (Qi)

Shiatsu massaaži tehakse põrandal, massaažimatil. Selga panna mugav, puuvillane riietus, sokid (ideaalis varvassokid).


BRONEERIMINE
IDAMAINE KOGUKEHA MASSAAŽ
Idamaine kogukeha massaaž
60min 49€  
90min 65€ 

Hiina akupunktuuri manuaalteraapial baseeruv kombineeritud kogukeha massaaž aitab leevendada suurest töökoormusest tingitud pingeid ja stressi.
Antud massaaži eesmärk on vabastada blokeeringud energiakanalites, meridiaanides, aitab tasakaalustada teie organismi, tugevdada immuunsüsteemi ja suurendada teie eluenergiat.
Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, aktiveerib ainevahetust ning mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral.


BRONEERIMINE
RAHUSTAVAD LAINED
"Rahustavad lained" - kehamassaaž
90min 65€ 

Sujuv, voolavate liigutustega, eriliselt rahustav lümfimassaaž kehale koos toksiinide väljutamisega. Lisaks sujuvatele, lõõgastavatele liigutustele kasutatakse akupunktuurivõtteid ning eemaldatakse lihaspinged ning blokeeringud.
Massaaž hõlmab kogu keha.
Massaaži viiakse läbi aromaatsete eeterlike õlidega, mis on spetsiaalselt valitud teie organismi vajadusi arvestades. Õlid aitavad tasakaalustada hormonaalsüsteemi, kiirendada ainevahetust, väljutada liigseid vedelikke, vähendada apelsiinikoore nahka.

Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, aktiveerib ainevahetust ning mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral.


BRONEERIMINE
ABHYANGA- AJURVEEDA MASSAAŽ
Abhyanga- ajurveeda massaaž
50min 49€ 

BRONEERIMINE

Unikaalne ajurveeda traditsioonide järgi tehtav massaaž!
Abhyanga on kogu keha massaaž, mida tehakse erinevate õlidega, sõltuvalt patsiendi kehatüübist ja vaimulaadist.See on kogu organismi tasakaalustav massaaž, mis aitab puhastuda erinevatest mürkainetest.
Liigutused on sujuvad ja pikad.

Abhyanga massaaži kasutegurid:
*tugevdab närvisüsteemi ja parandab vereringet
*mõjub kehale noorendavalt
*vähendab vananemise mõju
*annab nahale elastsuse ja sära
*aitab väljutada toksiine ja jääkaineid
*lõõgastab ja annab juurde elujõudu

JALAMASSAAŽ
Jalamassaaž "Puhkus väsinud jalgadele"
45min  40€

Kui teile teevad muret väsinud või külmetavad jalad, siis see massaaž on just teile. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Massaaž parandab lümfi- ja vereringet, aitab väljutada liigset vedelikku ja toksiine.  Masseeritakse läbi sääred, reied, tuharad ja jalalabad.
Sobib inimestele, kes peavad pikalt töötama jalgadel või istuvas asendis või kelle jalad sageli külmetavad.

BRONEERIMINE
TSELLULIIDIMASSAAŽ
Tselluliidimassaaž "Hiina printsess"
60min 49€

See massaaž on kõhupiirkonna ja jalgade efekiivne  tselluliidivastase hooldus. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekti on tunda juba esimesest seansist.
Tselluliidimassaaž stimuleerib „nooruse valkude" – elastiini ja kollageeni – tootmist, parandab vereringet ja tagab lümfidrenaaži. Selle tulemusel väheneb rasvarakkude hulk ning saavutatakse massaaži eesmärk.
Massaaži on soovitav teha kuurina püsiva tulemuse saavutamiseks.

BRONEERIMINE
NEERUMASSAAŽ
Neerumassaaž 
50min 49€

Akupunktuuripõhine massaaž koos hiina taimsete õlidega, mis mõjutab neerude akupunktuuripunkte.
Aitab välja viia toksiine, tugevdab neerude funktsioneerimist ja puhastab meridiaane. Soovitatakse teha liigse higistamise, nõrkuse, alaselja valude, mälu halvenemise, impotentsuseja frigiidsuse korral.
Neerude talitluse aktiviseerimine mõjub hästi juuksekasvule. Mõjutades vastavaid akupunktuuripunkte saab neerutalitlust parandada, inimene näeb noorem välja ja tema seksuaalelu paraneb.

Neerumassaaž mitte ainult ei tugevda neerusid, vaid ka suurendab inimese vitaalsust ja elujõudu ja puhastab meridiaane.
Neeruenergia ei ole paljudel piisav, see mängib vananemise protsessis aga suurt osa. Nõrkade neerude korral tekib kergesti probleem alaselja ja liigestega, mis on ühed tähtsamad vananemise näitajad.
Neerude halb töö mõjutab juuksekasvu, juuksed kaotavad oma läike ja langevad välja. Kiilaspäisus on näiteks seotud neerutalitlusega.
Hiina meditsiini kohaselt on ka kuulmise halvenemine seotud neeruenergia tasemega. Samuti suguorganite funktsionaalsus, meestel impotentsus, naistel frigiidsus.

Neerude paremaks funktsioneerimiseks tehakse hiina meditsiinis neeruhooldust. Mõjutades sobivaid akupunktuuri punkte,saab neerutalitlust tunduvalt parandada,inimene näeb välja noorem ja tema seksuaalelu paraneb.
Regulaarselt hooldades on nahk pehme ja jume terve.

Neerude eest saab ka ise igapäevaselt hoolitseda vajutades talla all olevat neerukanali punkti mille nimi on "Pulbitsev allikas" ehk Yongquan, see on inimese ihu kõige alumisem punkt. See asub jalatallas 2. ja 3. pöialuu
vahel ja seda võiks igapäevaselt vajutada kuni 10 minutit. Punkti mõjutamine annab ka energiat.

BRONEERIMINE
SÜNKROONMASSAAŽ
Sünkroonmassaaž
60min 59€

Idamaine massaaž ühele inimesele, mida teostavad 2 massööri sünkroonselt ühtses hingamise rütmis. Massaažis kasutatakse nii akupunktuurivõtteid kui ka lihasmassaaži ning kahe massööri sünkroonsed liigutused mõjuvad eriliselt hoolitsevalt ning tekitavad suurepärase heaolutunde.
Massaaži teostamiseks kasutatakse personaalselt valitud eeterlikke õlisid, mis toetavad hormonaalsüsteemi, pinguldavad nahka või korrigeerivad keha.
Antud massaaž aitab vabastada blokeeringud energiakanalites, meridiaanides, aitab tasakaalustada teie organismi, tugevdada immuunsüsteemi ja suurendada teie eluenergiat.
Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, aktiveerib ainevahetust ning mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral.
Massaaž hõlmab kogu keha.

BRONEERIMINE
DUAALMASSAAŽ
Duaalmassaaž
Hinnad kahele:
60min 69€
90min 109€

Duaalmassaaž sobib suurepäraselt nautimiseks nii paaridele, sõbrannadele, emadele-tütardele kui ka lihtsalt headele sõpradele.
Andke omale võimalus nautida oivalist, rahustavat ja tervislikku massaaži oma kallima, sõbra või tuttava kõrval.

Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, aktiveerib ainevahetust ning mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral.
Massaaž hõlmab kogu keha.
Massaažijärgselt on võimalik nautida sooja dušši ja kuuma teed.

BRONEERIMINE
LAAVAKIVI MASSAAŽ
Laavakivi massaaž
60min 49€
90min 65€


Laavakivimassaaž on Hiina traditsioonilise meditsiini yin ja yang meridiaanide süsteemi bioaktiivsete punktide refleksitsoonide mõjutamine laavakivi tükkidega, mis suure rauasisalduse tõttu on suure soojusmahtuvusega. Kivimassaaž on tuhandeid aastaid vana raviviis, mida kasutati nii idamaades 
Laavakivimassaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele. Kivimassaaz toidab elujõudu nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kehale asetatakse eelnevalt soojendatud laavakivid. Nahaga kokku puutudes hakkavad need edasi andma soojust ja päikesest päritud energiat, mis vähendab lihaspinged, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteemi. Soojusega avanevad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalstub.

Selle massaaži aluseks on teadmine, et inimese kehal paikneb 7 tšakrat. Tšakra on on inimese keha energia keskus. Ta on võimeline imema endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotama inimese sees seda energiat laiali. Igale tšakrale vastab teatud värv, noot, vääriskivi. Igal tšakral on oma mõjutsoon. See tähendab, et iga tšakra vastutab teatud siseorganite töö eest ning samas ka inimese hingelise (emotsionaalse) seisundi eest. Keha ja hinge hellitades me vabastame pinged, tekib meelerahu ja heaolutunne.

BRONEERIMINE
MUNASARJA MASSAAŽ
Munasarja massaaž
50min 49€

See hooldus sobib valuliku, ebakorrapärase menstruatsioonitsükli, frigiidsuse, munasarjade alatalitluse korral.
Vähendab valulikkust menstruatsiooni ajal, kergendab günekoloogiliste haiguste probleeme, aktiviseerib munasarjade tööd, stimuleerib östrogeenitaset.
Regulaarselt massaaži kuuri tehes aitab organismis hoida õiget hormoonitaset, nahk on pehme ja jume terve.

Munasarjad on naistel nii munaraku tootjad, kui ka hormoonivabrik. Et naine säiliks kauem noorena ja vitaalsena soovitatakse teha regulaarset munasarja hooldust. See hooldus sobib valuliku, ebakorrase menstruatsioonitsükli,
frigiidsuse, munasarjade alatalitluse korral. Vähendab valulikkust menstruatsiooni ajal, kergendab günekoloogiliste haiguste probleeme, aktiviseerib munasarjade tööd, stimuleerib östrogeenitaset. Regulaarselt hooldades muudab
ka naha pehmeks ja jume säravaks. Samuti mõjutab munasarjahooldus ka seedimist ja parandab ainevahetust.

Munasarjahooldus koosneb 10 korrast. Alustama peaks 5ndast päevast peale menstruatsiooni lõppu, üle päeva 10 korda. Seejärel võiks jätkata 1 kord nädalas hooldust, välja arvatud menstruatsiooni päevade ajal. Hooldust ei ole hea teha ka 1 tund ennem ja 1 tund pärast sööki.
Munasarjahooldus on vastunäidustatud günekoloogiliste kasvajate puhul ja menstruatsiooni ajal.

Valuliku menstruatsiooni puhul-hooldus iga päev 5-7 päeva enne menstruatsiooni algust.

BRONEERIMINE
RINNAMASSAAŽ
Rinnamassaaž
45min 40€

Regulaarne rindade massaaž aitab parandada rindade vereringet ning muuta rinnad pehmemaks. Rinnamassaazi käigus töötleb massöör põhjalikult läbi mõlemad rinnad ning juhib tähelepanu probleemsetele kohtadele. Sageli tekivad naistel väiksed tükikesed just kaenla alla kui rinnahoidja tugevalt pigistab. Rinnamassaažiga on võimalik tükikeste tekkimist ennetada kuna massaaži käigus masseeritakse takistused lahti ning taastatakse tavapärane ja tervislik vere – ja lümfiringlus.
Sageli tekitab rindade hooldus võõristust ja sellest mõeldakse pigem erootilises võtmes kui tervislikust aspektist lähtuvalt, kuid profülaktilise rinnamassaažiga saab naiste tervisenäitajaid märkimisväärselt parandada.
Soovitav naistele, kes soovivad ilusat rinnakuju, hormonaalsete muutuste korral, rinnakoe elastsuse parandamiseks, peale sünnitust ja rinnaga toitmist ja kehakaalu kaotamist.
Hooldus parandab vereringet, stimuleerib östrogeeni taset organismis.
Hiina ennetava meetodi järgi teostatud massaaž parandab vereringet ja väldib rinnas tükikeste teket.

BRONEERIMINE

 

 

TripAdvisor