Tervisekontroll Metatroniga

BRONEERIMINE

Järgmine vastuvõtt 6.-17.veebruar 2018.a.

Kas tunned pidevalt väsimust?
Kas sinu immuunsüsteem on häiritud?

Kas sul on terviseprobleeme, mida on raske ravida?

 

Metatroni aparaadiga läbiviidav tervisekontroll annab ülevaate:

 • mille vastu võib teil olla allergia /ülitundlikkus
 • organite , kudede, rakkude, DNA olukorra kohta
 • immuunsüsteemi olukorra kohta
 • organismis sisalduvate bakterite või parasiitide kohta
 • kas teil on toitainete/mineraalide puudust
 • kas te võtate õigeid toidulisandeid
 • kas teil esineb põletikke
 • miks teil on vähe energiat
 • kuidas teie seedesüsteem toimib
 • miks teil on raske kaalust alla võtta
 • kuidas teie elustiil mõjutab teie tervist
 • kuidas teie geenid mõjutavad teie tervist
 • kas teil esineb raskemetallide mürgistust
 • kas te vajate antioksüdante
 • kas teie keha organid töötavad optimaalselt

 

Metatron aparaadiga on võimalik teha keha kiire skanneering, mis annab diagnoosi iga kehaosa ja organi seisundile.  See on võimalik tänu tehnoloogia värskematele saavutustele, mitte-invasiivsete uurimismeetodite vallas (NLS Non-Linear Scanning), koos suuremahulise arvutimäluga, mis tunneb inimkeha normist kõrvalekaldeid ning patoloogiaid.

 

Kuidas Metatron aidata saab?

 1. Aitab leida meditsiinilise probleemi, leida selle asukoha organismis ja pakub kohe semikvantitatiivse hinnangu selle ulatuslikkusest.
 2. Pakub võimalikke tervendamismeetodeid, mis on tuntud kui metateraapia (Metatherapy)- eriti tõhus mikroobilise infektsiooni korral.

 

Kui ohutu ja invasiivne on Metatron?

See protseduur on mitte-invasiivne. Metatron kasutab ainult kahjutuid raadiosageduslikke signaale. See vastandub energiarikastele sagedustele nagu näiteks röntgen-kiired, mida kasutatakse kompuutertomograafias, MRI ja tavaline röntgen.

Metatron on täiesti ohutu rasedatele ning väikelastele.

See instrument on heaks kiidetud kui diagnostiline abivahend paljudes riikides- sealhulgas Saksamaa, Italia, Šveits, Belgia, Prantsusmaa, Jaapan, Austraalia, USA, Inglismaa jne

 

Kuidas Metatron toimib?

Iga objekt- suur või väike, omab ainulaadset sagedust ja võnkevõimet. See tajutakse ja kvantifitseeritakse Metatroni poolt kasutades väga arenenud NLS tehnoloogiaid. Päästik-andurid, mis asetsevad kõrvaklappides saadavad esmalt välja sageduste valiku ja salvestavad vastused- valitud kehaosast saadetud vastussignaali. Sel seadmel on väga suur andmebaas, mis on kogutud suurelt hulgalt tervetelt inimestelt. Pärast sinu ning andmebaasi tulemuste võrdlemist määrab seade erinevate terviseseisundite tõenäosuste valiku. Kui sul on tõsine infektsioon, siis see näitab ära need organid, mis on kõige rohkem sellest infektsioonist mõjutatud ja kõige tõenäolisemad probleemi allikad (kahanevas tõenäosuse järjekorras).

 

Kas on riske ja vastunäidustusi?

Jah. Me ei soovita seadet kasutada inimestel, kel on südamestimulaator või teised implanteeritud meditsiinilised seadmed, sest nende funktsioon võib saada raadiosageduste poolt häiritud.

 

Mis on metateraapia?

See on lisavõimalus Metatroni kasutamisel diagnoosimisel.

Teoorias, on võimalik iga resonant-objekti fikseerida suunates sellele välise impulsi temale ainulaadsel sagedusel. Nagu soprani lauljad suudavad oma häält pingutada just sellisele sagedusele, et purustada veiniklaas.

Metatron suudab edastada parandava raadiosageduse, et paljud patogeenilised mikroorganismid allutada, see viib sageli nende kiirele hävitamisele ja hilisemale hävinemisele. Sellist protseduuri tuntakse kui metateraapiat, olles teada-tuntud ravimeetoditele alternatiiviks või lisavõimaluseks teistele teraapiatele nagu kuumutamine, UV-kiiritamine, antibiootikumid.

Metateraapiat uuritakse endiselt väga aktiivselt. Mõned tulemused on väga paljulubavad, eriti haiguste ennetamise osas.

 

Dr Michael Baharevs on loodusraviarst, kes elab hetkel Lätis. Ta on pikka aega õppinud ja praktiseerinud Austraalias. Tal on 3 diplomit (Australian Institute of Applied Sciences): naturopaatia, lääne ravimtaimede ja toitumisteraapia vallas. Jätkuvalt õpib dr Baharevs homoöpaatiat.

Loodusterapeut dr Michael Baharevsi vastuvõtud toimuvad meil vähemalt 4 korda aastas.

Tervisekontroll viiakse läbi bioresonantsmeetodil töötava Metatroni aparaadi abil, mis annab ülevaate organismi toitainete, vitamiinide, mineraalide puudusest, allergiatest, toidutalumatusest, bakteritest.

Vastuvõtt põhjaliku analüüsiga ning toitumissoovitustega kestab orienteeruvalt 1h.

 

ESMANE VISIIT                 80€

KORDUSVISIIT                  60€

 

 

TripAdvisor